برنده جوایز طراحی گرافیکی – شکل و عملکرد آن بسیار خوب به نظر می رسد.

 برنده جوایز طراحی گرافیک ما در آرم ها ، کارت ویزیت ها ، اینفوگرافی ها ، غرفه های نمایشگاه ، علائم در فضای باز ، علائم جستجوگرها ، بسته بندی وسایل نقلیه و موارد دیگر نشان می دهد. همچنین در دنیای بازاریابی دیجیتال نیز می توان یافت. Vital طراحی گرافیکی رابط کاربری وب سایت و رابط کاربری وب سایت (UI) ، PSD ، کتابهای الکترونیکی ، زمینه های توییتر ، عکسهای روی جلد فیس بوک ، اسلایدهای پاورپوینت ، قالب های ایمیل HTML و غیره را انجام می دهد.

خدمات طراحی گرافیک ما را می توانید در فیلم هایی از اسلایدهای ورودی و خروجی ویدیو ، سومین پایین و انیمیشن های ۲D و ۳D مشاهده کنید.

خدمات طراحی گرافیکی ما شامل :

چاپ ، برند و طراحی دیجیتال

تجربه تعامل با یک قطعه ارتباطی چاپ شده روشی قدرتمند و ماندگار برای انتقال پیام شما است. ارتباطات چاپی اشکال و اندازه های مختلفی دارند.

طراحی برند و آرم

مارک ها یک چیز قدرتمند هستند ، و از کل تجربه ای که یک شخص با سازمان شما دارد ، تشکیل شده است. این بیش از یک آرم یا هویت بصری است ، با این حال ، لوگوی و طراحی هویت شما شناخته شده ترین عناصر برند شما هستند.

طراحی وب سایت و UI / UX

تنها هدف هر وب سایت یا برنامه تعامل و تعامل کاربر است. ما از طریق روش شناسی ما قادر به ایجاد یک استراتژی و سبک بصری هستیم که بی نظیر است و با کاربران شما در ارتباط است.

ما آماده رفع نیازهای شما هستیم.

ما به مشتریان خود کمک می کنیم با ایجاد سر و صدا و تجارب قانع کننده از نام تجاری ، چاپ و وب ، افراد را به سمت پیشرفت و پیشرفت خود رونق دهیم. ما از ماموریت آنها عقب می مانیم و از طریق استراتژی و خلاقیت به داستان آنها کمک می کنیم.

۰ +

پروژه های تکمیل شده توسط متخصصان ما .

۰

تیم بزرگی از بهترین متخصصان.

۰ +

مشتریانی که از کار ما راضی بودند.

۰ %

مشتریان راضی.

چرا استودیوی ما را برای پروژه های خود انتخاب می کنید؟

ما یک فرمانده از افراد حرفه ای و مشتاق هستیم که کارهایی را که می کنند دوست دارند و همیشه در روند رشد و پیشرفت مهارت های خود هستند.

برای مشاوره ما ثبت نام کنید